• Новак
Духот на ноќта на Вештерките Чудовиште Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна Пијат Вода Колба

Духот на ноќта на Вештерките Чудовиште Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : Должина-10.2 инчи,со Дијаметар-2.6 инчи.Вакуум Изолација Технологија : не ' Рѓосувачки челик вода во шишиња се користи вакуум изолација на технологија за да се задржи водата содржина на ладно и топло, за неколку часа.Вистинска Кожа Покрие Заврши:На персоналните дизајн на кожа надворешен слој и висок квалитет на печатење направи вашиот термос уникатен; тоа исто така го спречува шише од тоа да биде изгребани.Апликации : не ' рѓосувачки челик шише за вода дизајниран со уникатни модели, добар подарок за деца или возрасни, на јубилеи, ноќта на Вештерките, децата ден, празниците, Божиќ, денот на Благодарноста, итн.Спецификации : Капацитет : 17 оз, 500 ml Димензии : Висина 26cm / 10.2" × База Дијаметар 6.7 cm / 2.6" Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик - храна одделение PP Капак Вакуум Изолација : На литургија е двојно-layer вакуум изолација, која може да се задржи водата топла, за неколку часа.Совршен за кампување, патување, и канцеларија. 18/8 Храна-одделение од Нерѓосувачки Челик : Литургија е направен од високо-квалитет, висока-одделение од нерѓосувачки челик, целосно отпорни на оксидација и корозија.Повеќе издржливи и погодна за возрасни и деца.Вистинска Кожа Покрие Заврши : На насловната заврши е мек и лесен за држење во рака.Тоа исто така може да спречи шише тело од гребнатини и употреба издржливи.Забелешка : ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Јарец Папагал Позадина Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни

✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго�

DEN 527.76

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Еден Мрзливост Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер�

DEN 527.76

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Пилешко Петел Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци

Животниот век е повеќе од 8 години.Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се од огромна важ�

DEN 527.76

Funnuf Тенок Тенка Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Термос Шише за Вода Течење Доказ Еко-Пријателски Патување

За да видите повеќе слични производи, ве молиме да кликнете на името на брендот Funnuf или да пребарувате в�

DEN 509.76

Вакуум Првенство,Мини Туристички Кафе Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шише Кригла за Велосипедизам Backpacking

★Издржливи, двојно‑layer 304 од не ' рѓосувачки челик термичка изолација првенство, куп капак направени од

DEN 528.00