• Новак
SENDESTAR Изолирани Шише за Вода W/Капка капак & Спорт капак 32 40 64 оз, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Широк Устата Спортски Шишиња со Вода Двоен Ѕид Пот-Доказ BPA Free Задржи Л

SENDESTAR Изолирани Шише за Вода W/Капка капак & Спорт капак 32 40 64 оз, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Широк

DEN 360.72

Достапност
Достапно за нарачка

На spout капак доаѓа со слама,има вода со пиење или sip,што е одлично за патувања и авантури на отворено,флексибилни Слама капакот не е 100% воздух тесни поради подвижни делови и е одлична за атлетика и урбани специфична активност. 【НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ ЗАГАРАНТИРАНА】 SENDESTAR има широк спектар на термос Колба и додатоци, како што се 12/24/32/40/64/87oz нерѓосувачки челик шишиња со вода, патент спорт и слама капаци.На SENDESTAR Тим нуди високо-квалитетни материјали, кои се занимаваат со клиентите и живот-време гаранција.Ова значи вашиот пијалок, ќе остане на својата идеална температура за неколку часа.Кажете збогум на вода прстени на табели и фиоки полн со coasters и Koozies—SENDESTAR изолирани шише за вода е сè што ви треба!.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еден spout капак, на други слама капак.И капаци се BPA free и погоден за една рака употреба,Плус тие ќе трае со години,кој ви овозможува да се намали на отпад од домаќинството со секој рефил. 【Премиум Материјалот】SENDESTAR шишиња со вода се изработени од високо квалитетен 18/8 нерѓосувачки челик, кој е целосно отпорен на оксидација и корозија. 【Вакуум Изолирани】На SENDESTAR Термос Колба имаат двојно ѕидови надворешноста со вакуум печат помеѓу ѕидовите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Свиња Животинско Спиење 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76

литургија Голем Капацитет 750ML Нерѓосувачки Челик Термос Отворено Преносни Мобилни Спортски Шише Вакуум Изолација

Карактеристики на производот : dual функции на топлина зачувување и ладно заштита, погоден за домашна / offic

DEN 7655.04

Вакуум Првенство,Мини Туристички Кафе Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шише Кригла за Велосипедизам Backpacking

★Издржливи, двојно‑layer 304 од не ' рѓосувачки челик термичка изолација првенство, куп капак направени од

DEN 528.00