• Новак
Yirepny 12/17 оз Нерѓосувачки Челик Термички Шише за Вода, Цртан филм Кафе Патување Кригла Чаша со Капак Слама за Девојка Дете Жените Патување Дома Канцеларија Мраз Пија?

Yirepny 12/17 оз Нерѓосувачки Челик Термички Шише за Вода, Цртан филм Кафе Патување Кригла Чаша со Капак Слама

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Печатени со убави цртани моделите, компактен вакуум првенство може да се користи од страна на децата за повеќето ситуации.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Погоден за ладни и топли пијалоци, како што се кафе, чај и други пијалоци.Изолација : Двоен ѕид изолација обезбедува пот-доказ и не-кондензирање надвор од купот.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е рѓа-доказ и лесен.Нема потреба да се носат слама одделно, што е повеќе погодно.Service : Ако имате било незадоволство или прашања во врска со оваа чаша, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 ЧАСА.Добро airtightness спречува истекување, погоден за патување, канцеларија, дома, итн.Можете да ги користите нерѓосувачки челик шише за вода за долго време, бидејќи тоа е анти-корозија, трајни, преносни и анти-форматот се издолжува.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Препорачливо е да се мијат со рака за да се избегне гребење на долготрајни боени.) 500ml : 8см х 16.Тоа е совршен за статистика, на училиште, на патување, на отворено, кампување, пикник, дома, качување, пешачење, велосипедизам, расадник, итн.Висок Квалитет : чашата е направен од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, која е здрава и безбедна.Двојно Пиење Устата Дизајн : Оваа симпатична кафе има две пиење усти-еден пиење преку слама и други пиење директно.Нека пие топла вода во ладна зима или мраз вода во жешка лето, која може да се користи на целата година!.Постојат две големини на 350ml и 500ml вакуум чаши за да изберете од.Точка Име : Вакуум Cup Material : Нерѓосувачки Steel Features : Цртан филм, Термички, Прекрасна Капацитет : 350ml, 500ml Користење Тип : Reusable Size Детали : 350ml : 8см х 13cm/3.Совршен Подарок : Оваа симпатична термос кригла може да се користи како роденденски подароци и Божиќни подароци за вашите деца, семејството и пријателите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Еден Мрзливост Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

DEN 527.76

литургија Голем Капацитет 750ML Нерѓосувачки Челик Термос Отворено Преносни Мобилни Спортски Шише Вакуум Изолација

Карактеристики на производот : dual функции на топлина зачувување и ладно заштита, погоден за домашна / offic

DEN 7655.04

Вакуум Првенство,Мини Туристички Кафе Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шише Кригла за Велосипедизам Backpacking

★Издржливи, двојно‑layer 304 од не ' рѓосувачки челик термичка изолација првенство, куп капак направени од

DEN 528.00

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Сино Небо Трева И Крава Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни

Внатрешниот тенџере е направен од двојноlayer нерѓосувачки челик структура.Тоа исто така може да се корис

DEN 527.76