• Новак
Доби Weimaraner Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не 'Рѓосувачки Челик Многу Бои, Големини со Слама - #2 weim - 32 оз Custom - не' Рѓосувачки Челик

Доби Weimaraner Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не 'Рѓосувачки Челик Многу

DEN 636.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прав обложени завршува испорача солиден издржливост во широк избор на бои (ВИДИ СЛИКИ).Со гордост lasered/прилагодена во САД!Сите предмети направени да нарачате.Поларните Камила Висока Издржливост Drinkware е конструиран со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба да се обезбеди чувствувате топлина и ладно задржување.Ова е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила Шише за Вода со Трајна Ласерска Врежани Уметнички дела, ова НЕ е винил налепница или некои евтини лепило decal.На завртката на капакот се одликува со лесно флип врвот, мека гума прст задржете, покрена сртови за лесно отворање и затворање, како и цврсти & отстранлив слама за лесно чистење.Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за производство на двете постојани и многу детални шише за вода.Поларните Камила шишиња со Вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и да доведе слободни.Шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и да доведе слободни.Тие се BPA-free и не машина за миење садови безбедно.Поларните Камила Висока Издржливост Drinkware е конструиран со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба да се обезбеди чувствувате топлина и ладно задржување.Рака Мие Само се препорачува.Рака Мие Само се препорачува.Ривали и е еднаква на најпопуларните брендови.Сите предмети се направени да нарачате, и со гордост lasered/прилагодена во САД!Ова е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила Шише за Вода со Трајна Ласерска Врежани Уметнички дела, ова НЕ е винил налепница или некои евтини лепило decal.Па тоа не само што го задржува вашиот пијалок температура на начин што го сакате тоа, но, исто така, е безбеден за целото семејство!.Тие се BPA-free но НЕ машина за миење садови безбедно.Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за производство на двете постојани и многу детални шише за вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Свиња Животинско Спиење 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76