• Новак
LILINGJIA Изолирани Купот на 304 Нерѓосувачки Челик Гимнастик Патување Кафе Кригла Inoxidable 180ml Преносни Шише Деца Изолирани Првенство (Боја : A)

LILINGJIA Изолирани Купот на 304 Нерѓосувачки Челик Гимнастик Патување Кафе Кригла Inoxidable 180ml Преносни

DEN 2068.80

Достапност
Достапно за нарачка

Хуманизирано Дизајн, Според Ергономски дизајн, Дизајн на Шише Форма е Мазна, и на изглед е едноставна и великодушни.Печат не е Протекување, Дизајнот е Тесна, Температурата Заклучување Ефект е добро, и Топлина Зачувување Време е долга, на Состанокот на Луѓето Потребите За Температура на Вода.Запечатени и течење-доказ, топлина зачувување и ладно чување.Цврсти и издржливи, преносни на отворено.Тоа е здрава, еколошки и анти-корозија, ефикасно спречување на растот на обем.Име на производ : изолирани cup Material : PP + ABS + силиконска смола + 304 нерѓосувачки steel Size : 54mm * 67mm * 142mm Capacity : 180ml Weight : за 136g Color : сива, розова, сина, црвена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вакуум Првенство,Мини Туристички Кафе Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шише Кригла за Велосипедизам Backpacking

★Издржливи, двојно‑layer 304 од не ' рѓосувачки челик термичка изолација првенство, куп капак направени од

DEN 528.00

литургија Голем Капацитет 750ML Нерѓосувачки Челик Термос Отворено Преносни Мобилни Спортски Шише Вакуум Изолација

Карактеристики на производот : dual функции на топлина зачувување и ладно заштита, погоден за домашна / offic

DEN 7655.04

Свиња Животинско Спиење 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76