• Новак
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани BPA Free, ноќна Сцена Шема

Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосипед трчање.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба.КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството.Вакуум Изолирани Шише за Вода *ЈАЧИНА : 17oz (500 ml) *ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде. *НАЈДОБРИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани *ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба. *КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството. *ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН на вистинска кожа покрие со висок квалитет на печатење технологија го прави вашиот шише различни.Тоа ќе биде одличен подарок идеја за вашиот и вашите пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Жирафа Животински Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци

Тој се издвојува во групата на обични чаши.Нано технологија на печатење се користи за да се направи цели

DEN 527.76

Изолирани Шишиња со Вода, 1000ML не ' Рѓосувачки Челик Термос Колба Вакуум Спортски Гимнастик Топлина за Зачувување

Изолирани Шишиња со Вода : Кога ќе треба да работат или да останат отворено за долго време, што може да ми

DEN 1950.24

Изолирани Шише за Вода со Хидратантен Слама Психоделичен Галакси Нерѓосувачки Челик Шише за Вода со Рачка Вакуум

Стандардната големина е погоден да бидат инсталирани во schoolbag нето кеси, велосипед вода полици, автомоб�

DEN 743.76

JRACY Термос Шолја Нерѓосувачки Челик SUS304 Вакуум Колба 24-Час Топлина Зачувување Најдобар Подарок за Пријателки,

Изолација и ладна презервација : Нашата изолирани патување кригла е направен од висококвалитет на мате�

DEN 1436.64