• Новак
Bling Леопард Кристал Нерѓосувачки Челик Шише за Вода | 16.9 fl мл Патување Вакуум Метален Термос Гимнастик | 3 инчен широк & 8.5 инчи висок | 500 mL Леопард Дијамант Дизајн

Bling Леопард Кристал Нерѓосувачки Челик Шише за Вода | 16.9 fl мл Патување Вакуум Метален Термос Гимнастик

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

леопард кристал опфатени метал, обновливи шише за вода.Twist-off капа затворање. 3 инчи во дијаметар и 8.5 инчи во висина. 16.9 fl мл капацитет за обновливи метал шише за вода.НЕ МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО!.ОНА што СТЕ КУПУВАЊЕ : Овој оглас производ вклучува обновливи нерѓосувачки челик, вакуум и запечатени, завртка врвот шише за вода се опфатени во леопард кристал дијаманти.На шише за вода има 500 m L или 16.9 течност оз и мерки 3 инчи во дијаметар и 8.5 инчи во висина.Ова шише за вода, не е машина за миење садови безбедно, ве молиме рака мие само да ја зачува rhinestones!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Жирафа Животински Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци

Тој се издвојува во групата на обични чаши.Нано технологија на печатење се користи за да се направи цели

DEN 527.76

JRACY Термос Шолја Нерѓосувачки Челик SUS304 Вакуум Колба 24-Час Топлина Зачувување Најдобар Подарок за Пријателки,

Изолација и ладна презервација : Нашата изолирани патување кригла е направен од висококвалитет на мате�

DEN 1436.64

Изолирани Шишиња со Вода, 1000ML не ' Рѓосувачки Челик Термос Колба Вакуум Спортски Гимнастик Топлина за Зачувување

Изолирани Шишиња со Вода : Кога ќе треба да работат или да останат отворено за долго време, што може да ми

DEN 1950.24