• Новак
WORTHBUY Течење Доказ Термички Изолирани Храна Тегла со Количка за Лажица, Ручек Контејнери Супа Првенство за Деца и Возрасни, 16oz Капацитет - Сина

WORTHBUY Течење Доказ Термички Изолирани Храна Тегла со Количка за Лажица, Ручек Контејнери Супа Првенство

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Преносни носи торба.Лесна заварување технологија на внатрешен резервоар за подобрување на изолацијата.Бакар обложена за подобрување на изолацијата.Ако имате било какви прашања или вашето искуство не е добра, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас преку порака, ние ќе ви обезбеди добар сервис ПОБРЗО.5 во Тежина : 11.Двоен ѕид на 304 нерѓосувачки челик Вакуум Изолирани.Капацитет : 16 унца.Ви благодарам многу за вашата доверба.Опремен со виткање лажица.Двоен ѕид на 304 нерѓосувачки челик Вакуум Изолирани.Широк Устата е лесно да се пополни, јадат од и чиста.Бакар обложена за подобрување на изолацијата.Внатрешниот капак има балансиран притисок издувен вентил, ве молиме, не се грижите дека вие не може да се отвори капакот по пакување топла храна за долго време, само притиснете го копчето за издувен вентил за 1~2 пати и потоа да го отворите тоа лесно.Лесна заварување технологија на внатрешен резервоар за подобрување на изолацијата.ПОДАРОК ИДЕЈА : BPA и Toxin бесплатен подарок сет кој го прави одличен подарок за љубителите на природата или луѓе кои едноставно уживаат во надреалното живот надвор од мрежа.28 мл / 320g Боја : Сина/Розова/Зелена.Лажица : Храна-одделение pp.Тежина : 11.Капак : Храна-одделение pp.Храна Тегла : Двоен слој на 304 нерѓосувачки челик ВНАТРЕШНИОТ и PP надворешноста, Бакар обложени изолација.Тројно слој вакуум изолирани 18/8 нерѓосувачки челик.Големина на : 4.Екстра големи отворање и има 2 чаши (16 мл.Боја : Сина/Розова/Зелена.Ние нудиме оваа жешка храна тегла живот по мерка на клиентите на интернет услуга.Внатрешниот капак има балансиран притисок издувен вентил, ве молиме, не се грижите дека вие не може да се отвори капакот по пакување топла храна за долго време, само притиснете го копчето за издувен вентил за 1~2 пати и потоа да го отворите тоа лесно.Спецификација.Премиум Карактеристики.Течење-доказ дизајн.Широк Устата е лесно да се пополни, јадат од и clean Leak-доказ design Portable носи торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Жирафа Животински Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци

Тој се издвојува во групата на обични чаши.Нано технологија на печатење се користи за да се направи цели

DEN 527.76

Изолирани Шише за Вода со Хидратантен Слама Психоделичен Галакси Нерѓосувачки Челик Шише за Вода со Рачка Вакуум

Стандардната големина е погоден да бидат инсталирани во schoolbag нето кеси, велосипед вода полици, автомоб�

DEN 743.76

Кујна Децата Вода Куп Девојки Висока Вредност Термос Кригла Женските Ученици Едноставни 304 од не ' Рѓосувачки

Се проценува дека времето за испорака е 1825 дена, ако имате било какви прашања во врска со производот, ве �

DEN 1377.60

Нерѓосувачки Челик Шишиња со Вода Изолирани Bling Првенство, Дијамант Шише за Вода Кристал Шише за Вода Симпатична

Активни се справи прави вода првенство удобен и лесен за употреба.Точка Име : Вода Bottle Material : 304 од не 'Рѓо�

DEN 419.76

Современи Иновации 17 Унца Нерѓосувачки Челик Шишиња Со Вода, Вакуум Изолирани Двојно Ѕидови Течење Доказ Спортски

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ ШИШИЊА со ВОДА : Овие нерѓосувачки челик шишиња со вода се двојно ѕидови и вакуум запеч

DEN 1449.60

Изолирани Шишиња со Вода, 1000ML не ' Рѓосувачки Челик Термос Колба Вакуум Спортски Гимнастик Топлина за Зачувување

Изолирани Шишиња со Вода : Кога ќе треба да работат или да останат отворено за долго време, што може да ми

DEN 1950.24