• Новак
Апекс Легенди Феникс Комплет Термос Кригла Шише за Вода (500ml)

Апекс Легенди Феникс Комплет Термос Кригла Шише за Вода (500ml)

DEN 717.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Направи на безбеден материјали не ' Рѓосувачки Челик.Безопасни за човечкото тело.Одржлив метал шише за вода со чист дизајн, за подобра планета.Интересно аниме дизајн, сите ќе се допаѓа функционалност и модата на овој шише.Совршен за да остане хидриран по ден на борбите во играта!.Вакуум Изолирани : Чувајте ги вашите пијат ладна, за неколку часа со двојно ѕидови, изолирани Самитот шише за вода.Држи ладни пијалоци ледените ладни и топли пијалоци на цевки за топла хидратација секое време, насекаде.Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на пригода!Тоа е совршен за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина, или само подарок за љубителите на пиво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JRACY Термос Шолја Нерѓосувачки Челик SUS304 Вакуум Колба 24-Час Топлина Зачувување Најдобар Подарок за Пријателки,

Изолација и ладна презервација : Нашата изолирани патување кригла е направен од висококвалитет на мате�

DEN 1436.64

Нерѓосувачки Челик Шишиња со Вода Изолирани Bling Првенство, Дијамант Шише за Вода Кристал Шише за Вода Симпатична

Активни се справи прави вода првенство удобен и лесен за употреба.Точка Име : Вода Bottle Material : 304 од не 'Рѓо�

DEN 419.76

Изолирани Шишиња со Вода, 1000ML не ' Рѓосувачки Челик Термос Колба Вакуум Спортски Гимнастик Топлина за Зачувување

Изолирани Шишиња со Вода : Кога ќе треба да работат или да останат отворено за долго време, што може да ми

DEN 1950.24