• Новак
Термос Деца Девојка Еднорог Вакуум Изолирани Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Thermoflask 500Ml За Момчиња Девојчиња 10.2x2.6 во

Термос Деца Девојка Еднорог Вакуум Изолирани Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Thermoflask 500Ml За Момчиња Девојчиња

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Struct The вакуум првенство е дизајниран со капак од шолја и копчето е притиснато,тоа е многу погодно.Вакуум првенство е тестиран и може да бидат постојано изолирани, за период до 24 часа, што ќе ви овозможи да се пие топла вода во секое време, насекаде.На изолација првенство е тестиран и може да бидат постојано изолирани, за период до 24 часа, што ќе ви овозможи да се пие топла вода во секое време, насекаде.Вакуум првенство уста е внимателно полиран,подмачкани за заштита на усните, се доволно големи за да се вклопи во целата парче мраз.Вакуум првенство е дизајниран со чаша капакот и притиснете копчето.Топлината зачувување е, исто така, да се спречи истекување вода.Поради разни фактори мерење,1-2cm мерење грешки и боја разлика дали е дозволено.Без оглед на студентите, канцеларијата на работниците, деца и стари лица, тие ќе треба таков кригла да се донесе еден допир на топлина за нив.Оваа кригла е идеален за забава подарок, сувенир за компанија настан, награда за конкуренција, роденден денес, и повеќе.На завртката е зезнав да се направи првенство тело построги.Ние ќе се справи со тоа за вас во рок од 24 часа.Погоден For Regardless на студентите,канцеларијата на работниците,деца и стари лица,тие ќе треба таков кригла да се донесе еден допир на топлина за нив.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било производ проблеми со квалитетот по приемот на стоката.Купот уста е внимателно полиран, подмачкани за заштита на усните, се доволно големи за да се вклопи во целата парче мраз.Оваа кригла е идеален за забава подарок,сувенир за компанија настан,награда за конкуренција,роденден денес,и повеќе.На термос шолја е направен од нерѓосувачки челик, фитинг се направени од храна одделение PP материјал, тенџере тело е двојно обложени нерѓосувачки челик структура, што ја прави топлина зачувување ефект подобро, топлина за зачувување на животот е повеќе од 8 години, и надворешниот слој прифаќа два слоја на cowhide и нано технологија на печатење,еколошки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат