• Новак
Inhomer Срце Љубов Виножито Вратоврска Боја Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Термо Кригла Спорт Вода Колба, Двојно Ѕидови, се Задр?

Inhomer Срце Љубов Виножито Вратоврска Боја Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак

DEN 2380.80

Достапност
Достапно за нарачка

Совршена големина : 17 унца/500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца и возрасни да се користи.Тие се, исто така, совршено се вклопуваат во вашиот автомобил купот на носителот.Чувајте пијалаци ладни & жешка : да се Чува вашите пијалаци мраз ладно за 24 часа и топла за 12 часа во рамките на нашите високо врши изолирани шише за вода.На Колба е направен од двојно ѕидови од не ' Рѓосувачки челик кој е 100% BPA free и нетоксичен.Тоа никогаш не ќе го оставам некој метален вкус или ' рѓа.Пиење повеќе вода со ова шише за вода, погоден за секоја спортски активности, работа, училиште и било сценарио во вашиот секојдневен живот.Совршена како подарок за пријателите и семејството—песна едни со други напредокот и да се направи остане хидриран забавна активност!.Овој Термос Шише за Вода има течност капацитет за складирање на 17oz (500ml прибл.) што е доволно за едно лице за користење на времето.Нерѓосувачки челик лагер и надворешната школка Двоен ѕид вакуум изградба се вклопат за повеќето купот на сопствениците на автомобили и кеси.Тоа ќе води пијалоци потопла, кулер, новак подолго.Компактен и лесен дизајн ви овозможува лесно да го носат тоа каде и да одите.Со овој вакуум колба, топлина и студ на пијалаци се заштитени креирање на виртуелна airless просторот околу течности кои го одржуваат на температура.Прекрасен подарок за вашите пријатели, мајка, татко, неа и за него!Спецификации : Димензии : 10×2.6 инчи Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Thermoses Шише Капацитет : 500 ML на Пакет : 1x Thermoses Шише за Вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

литургија Голем Капацитет 750ML Нерѓосувачки Челик Термос Отворено Преносни Мобилни Спортски Шише Вакуум Изолација

Карактеристики на производот : dual функции на топлина зачувување и ладно заштита, погоден за домашна / offic

DEN 7655.04

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Сино Небо Трева И Крава Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни

Внатрешниот тенџере е направен од двојноlayer нерѓосувачки челик структура.Тоа исто така може да се корис

DEN 527.76

Свиња Животинско Спиење 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76