• Новак
1861 година Полска Литванија Киев Белорусија Морски Знаме од не ' Рѓосувачки Челик Термос Шише за Вода 17 ОЗ (1861 година Полска Литванија Киев Белорусија Морски Знаме)

1861 година Полска Литванија Киев Белорусија Морски Знаме од не ' Рѓосувачки Челик Термос Шише за Вода 17 ОЗ

DEN 791.52

Достапност
Достапно за нарачка

Совршена големина, облик - сода шише стил.Нерѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ вклучува капа.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : за Да се осигура ќе го добиете најдобриот квалитет, Обичај Шише за Вода 17 ОЗ е направен од висок квалитет премиум двојно ѕидови не-истекување и не-токсични нерѓосувачки челик.Цел твое денес!. Вакуум печат го задржува течности и карбонизација свежи.За НЕГА на НАСТАВА : Рака мие.Шише за вода 17 ОЗ одговара на повеќето автомобил купот на сопствениците, шише кафези и вашата торба. 100% BPA и Phthalate Слободни. 100% BPA и Phthalate Слободни.МУЛТИ ЦЕЛИ : големината на овој Шише за Вода 17 ОЗ е совршен за Надворешна Спорт, Кампување, Планинарење, Велосипедизам и др.БЕСПРЕКОРНА ГРАФИКА : Шише за Вода 17 ОЗ карактеристики одличен дизајн.Доби повеќе од еден грчки припадност во вашето семејство?Проверете други производи за стотици предмети претставуваат многу грчки организации.ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Изолирани сода шише стил Шише за Вода 17 ОЗ чува пијалаци ладни за 24 часа или топла за 12.БЕСПРЕКОРНА ГРАФИКА : Шише за Вода 17 ОЗ карактеристики одличен дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

литургија Голем Капацитет 750ML Нерѓосувачки Челик Термос Отворено Преносни Мобилни Спортски Шише Вакуум Изолација

Карактеристики на производот : dual функции на топлина зачувување и ладно заштита, погоден за домашна / offic

DEN 7655.04

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Сино Небо Трева И Крава Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни

Внатрешниот тенџере е направен од двојноlayer нерѓосувачки челик структура.Тоа исто така може да се корис

DEN 527.76

Вакуум Првенство,Мини Туристички Кафе Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шише Кригла за Велосипедизам Backpacking

★Издржливи, двојно‑layer 304 од не ' рѓосувачки челик термичка изолација првенство, куп капак направени од

DEN 528.00