• Новак
Шарени Овошје Термос Вакуум Изолирани 1L Компактен Нерѓосувачки Челик Пијалоци Шише

Шарени Овошје Термос Вакуум Изолирани 1L Компактен Нерѓосувачки Челик Пијалоци Шише

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Термички купот е погоден за трчање, пешачење, риболов, велосипедизам, патување, фитнес, на отворено, јога, медитација, салата, пешачење и било какви активности на отворено.Широк отворот е идеален за брзо, лесно за пиење.Вграден-во не ' рѓосувачки челик ззп/капак ви овозможува да уживате во вашиот пијалок насекаде.Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на печатење, заштита на животната средина и убавина.Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимон и други плодови.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат