• Новак
МИРА 32 Оз Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Широка Уста Шише за Вода - 2 Капи-Термос Чува Ладно за 24 часа, Топла за 12 часа, Двоен Ѕид Хидро Патување Колба - Ирис

МИРА 32 Оз Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Широка Уста Шише за Вода - 2 Капи-Термос Чува Ладно за 24 часа,

DEN 598.80

Достапност
Достапно за нарачка

Mira Guard Технологија : Двојно ѕидови вакуум изолација држи пијалоци мраз ладно, за период до 24 часа, или цевки за топла до 12 часа.Нашата иновативна технологија користи внатрешен бакар облога која спречува шише од потење.Пополни вашето шише со вашиот омилен мраз студени пијалаци и да се чувствувате освежени во текот на целиот ден!.Изградена Минатата : Овој елегантен и солиден широка уста шише за вода е направен од високо-одделение 18/8 нерѓосувачки челик што не рѓа или да се прекине.Без разлика дали сте на забава авантура истражување на големо на отворено или на работа, вашиот шише секогаш ќе се обезбеди свеж, чист вкус кој нема да го задржат или трансфер на вкусови.Здравјето на Ум : Пијалок со доверба, сите капи се BPA-free и phthalate-слободни.Направи добро за вашето тело и планетата со користење на обновливи шише за вода.Шише compactly има висок капацитет на течности, што го прави полесно да останете хидрирани и полни со енергија во текот на целиот ден долго.Функционален Стил : Ова шише е совршен за на училиште, работа, патување и фитнес.Широк отворање на устата, обезбедува лесен течен проток, што го прави одличен за пиење додека сте во движење.Широк отворање на устата исто така одговара на големи коцки мраз и ви овозможува да се пополни вашиот шише брзо.Оваа течење-доказ шише доаѓа во многу убави бои и дезени.Солидна боја шишиња имаат единствена прав грб заврши кој обезбедува дополнителна издржливост и се лизга-слободен зафат.Совршена Големина : Удобно да го носат овој квалитет шише во вашата рака или ставете ја во вашиот фитнес торба, ранец, или куферот.Ова шише одговара на популарната шише додатоци како што се carabiners, шише превозници и за чистење со четки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Свиња Животинско Спиење 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76