• Новак
т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1660 30X30X1.5MM (Пакување од 5)

т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1660 30X30X1.5MM (Пакување од 5)

DEN 4011.60

Достапност
Достапно за нарачка

Mfr : - t-Глобалната Технологија.Серија : - TG-A1660. Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Употреба : - Мулти.Термички Подлога Сива 30.00 mm x 30.00 мм Квадратни Спецификации : Mfr : - t-Глобалната Технологија Серија : - TG-A1660 Пакет : - Наливно Дел Статус : - Активна Употреба : - Мулти Тип : - Јазот Додатен Подлога, Лист Форма : - Квадрат Преглед : - 30.00 mm x 30.00 mm Дебелина : - 0.0591" (1.500 mm) Материјал : - Силиконска Лепила : - - Боја : Сива коефициент на Топлинска Спроводливост : - 16.6 W/m-K рок на траење : - 24 Месеци База на Производ Број : - TG-A1660 Животната средина класификации : Ro HS Статус : ROHS3 во Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : - Не се Применува ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8546.90.0000.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат