• Новак
YCDJCS Дигање Појас за Фитнес Тренинг Салата Ремени со Ремени Зглоб Обвива Назад Поддршка Bodybuilding Мртво Кревање товар Обука Опрема Сила за Обука Опрема

YCDJCS Дигање Појас за Фитнес Тренинг Салата Ремени со Ремени Зглоб Обвива Назад Поддршка Bodybuilding Мртво

DEN 1821.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Спецификации】 : Двоен ред на метал лесна ролери тока, здрав и издржлив, лесен за носење, трајни и носат-отпорни, мулти-слој пополнување на средниот слој, амортизирање и шок апсорпција на безбедност на заштита. 【Детали】 : вкупната дебелина достигне 0.6 см, кој обезбедува подобра поддршка за долниот дел на грбот во текот на squats и deadlifts. 【Дизајн】 : На долниот дел на грбот поддршка ширина 10 cm и стомакот ширина е 6 см, што ефикасно ги штити половината и го прави стомакот поудобно. 【Апликација Сценарија】 : Идеален за кревање, bodybuilding, powerlifting, deadlifts тренингот & squats вежбање и други видови на висок интензитет на тренинг. 【Половината заштита】 : Во случај на разумно користење на половината појас, тоа може ефикасно да се заштити половината, не лак половината време deadlifts или squats, и во исто време, спречување на ' рбетот од hyperextension по заклучување на тежина.Ова е безбедно и удобно половината.Половината заштита може да се промовира губење на тежината, забрзување на согорувањето на мастите, подобрување на држењето на телото, ублажување на болка во грбот, ефикасно поддршка на назад, да се спречи назад повреди, оптимизација на метаболизмот, намалување на екстра стомак маст, breathability и удобност.Име на производ : Фитнес belt Color : A , B , C , DSize : Еден size Use сценарио : отворено или дома.Количина : 1 парче.Имајте на ум : А Ние само го продаде Обука појас, други предмети се само реквизити.Б.Прирачник за производство и мерење, производ големина може да има грешки, општата грешка е околу 1-3cm, што е нормално.В.Поради фактори како што се амбиентална светлина и изглед, боја на сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Г.Ви благодариме за вашето присуство и поддршка.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Се надеваме дека ќе ви обезбеди подобар производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сила за Обука Опрема, Сила за Обука Метал Вежба Појаси за Жените Моќ Обука Појас Дигање Појас Тензија за Салата

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Моќ Обука Појас направен од висок квалитет на најлон ткаенина и метал.ПРО

DEN 2275.20

WANGPIN Унисекс Широк Прилагодливи Кожа Кревање Појас Половината Поддршка Салата Појас Обука Дигање Подготвуваат

Стомакот и грбот поддршка : Нашата корселе е многу еластична и може да обезбеди доволно поддршка за ваши

DEN 1334.40