• Новак
ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Тетоважа Комплет Напојување Подножјето на Возилото Професионални Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машина Поставена за Тетоважа Уметници и По

ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Тетоважа Комплет Напојување Подножјето на Возилото Професионални Трајна Шминка

DEN 4338.24

Достапност
Достапно за нарачка

1.Оваа ротари тетоважа пенкало е дизајнирана за да ви дадат чувство за вистинско пенкало,удобен зафат дизајн.Ова можете да го користите пенкало тетоважа, постојан веѓа шминка, усните линија, око линија,Сите во една тетоважа машина. 2.Оваа тетоважа машина компатибилна со речиси брендови напојување и кертриџ игли видови. 3.Оваа тетоважа на машина со Japn coreless мотор,силна енергија,супер стабилна,ниско ниво на бучава. 4.Оваа тетоважа машина е одлично за поставата и сенчење. 5.Ве молиме имајте на тетоважа пенкало работи под 12 V за заштита на ротари систем и мотор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Романтични Денот на Вљубените Ротари Тетоважа Машина, 3 Бои Професионални мала Тежина, Стабилен Тетоважа Алатка,

Силен мотор, моќна и стабилна, без бучава, мала тежина и лесен за ракување.Ергономски пенкало тип дизајн

DEN 515.76

Тетоважа Машина Пенкало за Полнење, Професионални Ротари Тетоважа Напојување Нога Педалата за Тетоважа Уметници

8 во (без игла) Максимален Дијаметар На Тело : Прибл.Спецификација : Предмет Тип : Ротари Тетоважа Машина С

DEN 2356.56

Тетоважа налепница Батерија Тетоважа Машина Батеријата Безжична Енергија За Трајна Тетоважа Пенкало Напојување

Излез : 611 V.Капацитетот на батеријата : 10000m Ah.Јарболот Мини безжична тетоважа напојување за пенкало тето

DEN 4296.24

Тетоважа Напојување - Тетоважа Напојување Комплет Вклучувајќи Двојна Дигитални LCD Дисплеј Тетоважа Моќ Тетоважа

ПРОФЕСИОНАЛНИ ТЕТОВАЖА НАПОЈУВАЊЕ тетоважата моќта може да се користи за две машини спроведен во исто

DEN 719.76

Серпентина Тетоважа Машина, Серпентина Тетоважа Лагер Машински Алуминиумски Тетоважа Машина Преносни Калеми

Функција : 1 Таписерии изработка, мазна површина, висока температура отпор, практичен за употреба Погодн

DEN 1718.40

Мини Ракета Тетоважа Машина Поставите Јапонија Моторни Безжична Батеријата Тетоважа Ротари Машина Моќ РКА Интерфејс

Воздухопловство Алуминиум Легура : се направени од авијација алуминиум висока цврстина и CNC резба проце

DEN 1819.68