• Новак
Тетоважа Машина за Напојување, Професионални Мини Дигитален Двојна Тетоважа Напојување Со Кабелот & Кабел Прилагодливи ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум Protable Ротационен Мо

Тетоважа Машина за Напојување, Професионални Мини Дигитален Двојна Тетоважа Напојување Со Кабелот & Кабел Прилагодливи

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кој може да гарантира одличен производ перформанси за вас 2.ГАРАНЦИЈА за квалитет - ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со напојување, ние ќе рефундирање или замени ги бесплатно, без никакви други услови.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - тетоважата напојување имаат мазна изглед и одлично технички занаетчиски и единствени двојно интерфејс дизајн.Тетоважа Напојување - Професионални Мини Дигитален Двојна Тетоважа на Напојување Што е спецификација на тетоважа напојување?Боја : црна Влезен Напон : 110 V~250 V Излезна Струја : 2 A Излезен Напон : 0~20 V Излезна Моќност : 101~210 W Фрекфенција : 50~60 Hz Тип : тетоважа напојување Квалитет : врвот висок квалитет на Она што е пакет се вклучени? 1 X Тетоважа Напојување 1 X кабелот за Напојување Што е карактеристика на тетоважа напојување? √ Напредна дигитална микро-процесор контролирани единица, Совршен за секоја тетоважа уметник кој е во потрага за добар квалитет на тетоважа машина √ Тетоважа напојување може лесно да се префрлате помеѓу лагер или shader режим, ефикасност е многу стабилна √ Тетоважа напојување е целосно прилагодливи излез со двојна прецизност моќ бирање, првиот избор на професионални tattooists √ Двојна Дигитални LCD Тетоважа Напојување за тетоважа машини, пониска топлина емисија и работни моќно Што е нашето ветување за тетоважа напојување? 1.Тоа е првиот избор за професионални тетоважа уметници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тетоважа Ротари Машина Поставите Професионални Трајна Шминка Тетоважа Колекции Мини Напојување Тетоважа Уметник

Професионални едноставна одлична тетоважа напојување дизајн за професионални тетоважа.Може да се вкло

DEN 3783.60

Романтични Денот на Вљубените Ротари Тетоважа Машина, 3 Бои Професионални мала Тежина, Стабилен Тетоважа Алатка,

Силен мотор, моќна и стабилна, без бучава, мала тежина и лесен за ракување.Ергономски пенкало тип дизајн

DEN 515.76

ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Прилагодлив Касети Тетоважа Машина Пенкало со Батерија Пакет Тетоважа Комплет Материјали

Професионални Касети Тетоважа Машина Пенкало Прилагодливи Цврстина.Игла длабочина на вредноста range : 4.5

DEN 801.60