• Новак
Dragonhawk Калеми Тетоважа Машина Поставата Машина 4460 (Обвивка)

Dragonhawk Калеми Тетоважа Машина Поставата Машина 4460 (Обвивка)

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Dragonhawk леано железо тетоважа машина.Леано железо тетоважа машина 10 заврши калеми, Може да се постави за сенчење.Наменета за сите тетоважа atrists, сите за тетоважа страст.Направени супериорен во однос на композитниот материјал, пролетта е високо еластична и анти-замор за долго време да работи.Чиста железната арматура бар има одлична магнетни спроводливост.Ризик Бесплатно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SHANG-ЈУНИ Тетоважа Машина Безжична Тетоважа Машина Брзо Полнење 2400mAh Литиум Батерија Силен Мотор Професионална

1.Безжична Тетоважа Машина е изграден во 2400m Ah литиум батерија,да обезбеди слобода на tattooing без мозок 2 Ов

DEN 10932.72

ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Прилагодлив Касети Тетоважа Машина Пенкало со Батерија Пакет Тетоважа Комплет Материјали

Професионални Касети Тетоважа Машина Пенкало Прилагодливи Цврстина.Игла длабочина на вредноста range : 4.5

DEN 801.60

Тетоважа налепница Батерија Тетоважа Машина Батеријата Безжична Енергија За Трајна Тетоважа Пенкало Напојување

Излез : 611 V.Капацитетот на батеријата : 10000m Ah.Јарболот Мини безжична тетоважа напојување за пенкало тето

DEN 4296.24

Тетоважа Машина за Напојување, Професионални Мини Дигитален Двојна Тетоважа Напојување Со Кабелот & Кабел Прилагодливи

Кој може да гарантира одличен производ перформанси за вас 2.ГАРАНЦИЈА за квалитет ве Молиме да се чувст

DEN 407.76

Тетоважа Моторни Пенкало, Професионални Силен Мотор Електрични Тетоважа Пенкало Машина Тетоважа Уметници Алатка

Без треска за долго време, безбеден и лесен за употреба.ПРЕДНОСТИ : помоќен, ниски вибрации, ниска кожата

DEN 515.76

Серпентина Тетоважа Машина, Серпентина Тетоважа Лагер Машински Алуминиумски Тетоважа Машина Преносни Калеми

Функција : 1 Таписерии изработка, мазна површина, висока температура отпор, практичен за употреба Погодн

DEN 1718.40