• Новак
Расположливиот Тетоважа Кертриџ Игли, Usiriy 40Pcs Избрани Sterilized Тетоважа Игли Кертриџ Мешани Големина 3RL 5RL 7RL 5RS 7RS 9RS 7M1 9M1 Круг Лагер Shader Магнум за Тетоважа Машина Тетова

Расположливиот Тетоважа Кертриџ Игли, Usiriy 40Pcs Избрани Sterilized Тетоважа Игли Кертриџ Мешани Големина

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Транспарентен совет тело за лесно tattooing и подобра видливост.Што ако не Сте Целосно Задоволни со Нашата Тетоважа Кертриџ Игли?Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги.35 mm) Еден Оџакот Магнум (M1) големина : 1207 M1, 1209 M1 (Дијаметар 0.Она што е Исказот Пред да ја Купите Оваа Тетоважа Кертриџ Игли? 1.Стабилна игла празнење, големи мастило апсорпција и силна мастило капацитет на складирање. Aviod влажност и висока температура за складирање. Посебни безбедносни мембрана може да се спречи со мастило од поминува преку цевка или тетоважа машина.ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние веруваме дека нашата тетоважа кертриџ игли се со одличен квалитет и може да им помогне на тетоважа уметници се создаде совршен уметнички дела.Ниско ниво на бучава кога tattooing.Usiriy 40 Pcs за Еднократна употреба Тетоважа Кертриџ Игли Избрани Големина 3 RL 5 RL 7 RL 5 RS 7 RS 9 RS 7 M1 9 M1 Круг Лагер Shader Magnum What е Спецификација на Тетоважа Кертриџ Игли?Состојба : 100% Нови Боја : Транспарентна совети, црни капи Материјал : 316 L хируршки од не ' рѓосувачки челик, со висок степен на пластични Компатибилност : Компатибилен со сите стандардни кертриџ машини и grips What Можете Да ги Добиете ако Сте се Купи Оваа Тетоважа Кертриџ Игли Пакет? 40pcs мешани кертриџ игли, секој големини за 5pcs Круг Лагер (РЛ) големина : 1003 RL, 1005 RL, 1007 RL (Дијаметар 0.Број на модел е врежан на совет, да се спречи да го збуни големина. Да се отстрани игла : Лента хартија маска од пластични блистер.Погоден за сите стандардни пенкало машини и кертриџ костец.Погоден за сите стандардни пенкало машини и кертриџ костец. Одличен дизајн, пополнување на мастила лесно, стабилна игла празнење, големи мастило апсорпција и силна мастило капацитет на складирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стерилни за еднократна употреба стандард Маг Засенчување најголемиот Дел Тетоважа Игла за Тетоважа Машина,Тетоважа

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ Handpicked, Брус Слободни исклучително остар, дури и не чувствуваат работа; одлични зав

DEN 480.00