• Новак
5ml Пластични Тест Цевки Мал Шише Шишенцето Складирање Шишенцето Складирање Сад за Лабораториски 50pcs

5ml Пластични Тест Цевки Мал Шише Шишенцето Складирање Шишенцето Складирање Сад за Лабораториски 50pcs

DEN 158.16

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : пластика.Боја : јасно цевка + бела капа.Капацитет : 5ml; Над големина (L x Кол.) : 4.5 х 1,5 см.Идеални за чување на примероци, монистра, етерични масла, итн.може да се складира на ниска температура.добро запечатување.Се користи во болница, школи, научни reasearch лабораторија, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZUPAYIPA 1 Парчиња Вител Шише Конектори Торнадо во Шише Фонтана Врска Циклон Цевка Торнадо Конектор, не излегуваат

Изработен од пластика, на површината на конектори има ленти, на тој начин многу полесно и можете да ги ро

DEN 1785.60