• Новак
Висока Јачина Дрво Тест Цевка Менгеме, Тест Цевка Дрво Клип, за Тест Цевка Наставата Училиште Експеримент

Висока Јачина Дрво Тест Цевка Менгеме, Тест Цевка Дрво Клип, за Тест Цевка Наставата Училиште Експеримент

DEN 297.36

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет.Овој клип може да се одржи тест цевка цврсто и можете да се чувствуваат сигурни при користење.Има 10 парчиња за вас, доволно количество може да ви помогне да се направи еден експеримент повеќе лесно.Тоа може да се користи за одржување на тест цевка.Овој тест цевка клип може да се одржи цевка, чиј дијаметар е околу 10-20mm.Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Овој клип може да се одржи тест цевка цврсто и можете да се чувствуваат сигурни при користење. 3. Овој тест цевка клип може да се одржи цевка, чиј дијаметар е околу 10-20mm. 4. Тоа може да се користи за одржување на тест цевка. 5. Има 10 парчиња за вас, доволно количество може да ви помогне да се направи еден експеримент повеќе лесно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Дрво Тежина : Околу. 222g / 7.8 оз Clip Length : Прибл. 9cm / 3.5 во Ширина : Прибл. 2.3 см / 0.9 во Целост Должина : Околу. 18cm / 7.1 во Пакет Листата : 10 Pcs Тест Цевка Дрво Клип Забелешка : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тест Цевка Клип, Бамбус Дрвени Тест Цевка Носителот Менгеме Клип за Лабораториска Опрема за Тестирање на Алатката

Овој Клип Може Да Се Одржи Тест Цевка Цврсто И Можете Да Се Чувствуваат Сигурни При Користење.Овој Тест

DEN 1430.40

Одредување на Менгеме, Силен Стегање Сила Анти-Корозија Погодно Лабораторија Менгеме Тест Црево Стегач за Лабораторија

Силен стегање сила, експериментот резерви се чуваат од страна на менгеме не ќе падне.Исклучителна израб

DEN 1737.60