• Новак
Masmoc Пластична Цевка Цевки Стеги, 1/2-3/4 Цевка OD Исклучи Црево Стегач Проток на Вода Контрола Цевка Клип Цевка за Пивско Шише и Инфузија Шише 5 Pack

Masmoc Пластична Цевка Цевки Стеги, 1/2-3/4 Цевка OD Исклучи Црево Стегач Проток на Вода Контрола Цевка Клип

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овие цевки Стеги се вклопи во надворешниот дијаметар на цевка 1/2" - 3/4" или 12 mm - 18 мм.На материјалите што се користат во сите наши производи се со висок квалитет ПОМ пластика, добра еластичност, стегање сила.Овие пластика се стега дефинитивно Ќе ги задоволи вашите потреби во процесот на користење.Прилагодливи Мини Проток Контрола Црево Стегач за 1/2" да 3/4" Цевка OD.Овие св црево исклучи менгеме може да се Прилагодува стапка на проток со голема прецизност, Лесен за употреба и многу convenien.ШИРОК АПЛИКАЦИИ стегачот е главно се користи за менгеме црева за регулирање на протокот или отсечени црева.Тоа е широко се користат во медицински уреди, аналитички инструменти, лаборатории, фармацевтската индустрија, хемиската индустрија, заштита на животната средина и други полиња.Стегачот е главно се користи за менгеме црева за регулирање на протокот или отсечени црева.Тоа е широко се користат во медицински уреди, аналитички инструменти, лаборатории, фармацевтската индустрија, хемиската индустрија, заштита на животната средина и други полиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одредување на Менгеме, Силен Стегање Сила Анти-Корозија Погодно Лабораторија Менгеме Тест Црево Стегач за Лабораторија

Силен стегање сила, експериментот резерви се чуваат од страна на менгеме не ќе падне.Исклучителна израб

DEN 1737.60

Тест Цевка Клип, Бамбус Дрвени Тест Цевка Носителот Менгеме Клип за Лабораториска Опрема за Тестирање на Алатката

Овој Клип Може Да Се Одржи Тест Цевка Цврсто И Можете Да Се Чувствуваат Сигурни При Користење.Овој Тест

DEN 1430.40