• Новак
STARBURST, SKITTLES & ЖИВОТОТ ШТЕДАЧИ Смолист Измешани најголемиот Дел ноќ на Вештерките Бонбони Асортиман - 60.25 мл/160ct

STARBURST, SKITTLES & ЖИВОТОТ ШТЕДАЧИ Смолист Измешани најголемиот Дел ноќ на Вештерките Бонбони Асортиман

DEN 539.04

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики STARBURST Fave REDS Оригиналот, SKITTLES Диви Бери Оригинални ЖИВОТ ШТЕДАЧИ Смолист гумени ноќта на Вештерките бонбони.Споделување поединечно завиткани бонбони како на трик или лекување на бонбони или подарок перница.Ширењето на ноќта на Вештерките духот : BOO вашите соседи со изненадување гумени лекување.Помине од овие залак-големина на пакети да трик-или-treaters на ноќта на Вештерките.Содржи еден (1) 60.25-унца, 160-парче торба со асортиман на гумени бонбони.Без разлика дали сте слави оваа забавна сезона заедно дома или лекување без трикови, ноќта на Вештерките е уште најслатко сезона.Ги донесат дома највкусното третира оваа година и да ви помогне важнича вашето со SKITTLES, STARBURST, и LIFESAVERS Голем Прстен Смолист бонбони.Уживајте во различни овошни вкусови со овој SKITTLES Диви Бери Оригиналот, ЖИВОТОТ ШТЕДАЧИ Смолист STARBURST Fave REDS гумени бонбони Забава Големина различни микс.Секоја торба содржи мешавина од SKITTLES Оригинална Забава Големина Бонбони, STARBURST Забава Големина Бонбони и ЖИВОТ ШТЕДАЧИ Голем Прстен 5 Вкус Смолист.Овие кеси се доволно голема за порибување на заводот провизии со поединечно завиткани овошен омилени, или користејќи да се спакуваат во вашите семејни ручеци.Оваа сорта мешавина од вашиот омилен овошен бонбони е секогаш лекување.Овие неодоливи третира и се совршени за создавање соседството boo-инг кеси или додавање на магијата на вашата домашна декорација.Така се подготват вашиот дом за да се забавуваат да се излезе на вашите омилени бонбони третира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат