• Новак
Милвоки.со 2267-20 10:1 Инфраред Temp-Пиштол

Милвоки.со 2267-20 10:1 Инфраред Temp-Пиштол

DEN 2136.00

Достапност
Достапно за нарачка

10 : 1 Инфраред Temp-Пиштол.Производот е лесен за употреба и лесно да се справи.Производот е многу издржлива. 10 : 1 Инфраред Temp-Пиштол.Производот е Лесен за Употреба и Лесно да се Справи.Производот е Многу Издржлива.Произведено Во Кина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат