• Новак
TOUTOUAI Жените Качулка Вратот Camis Сатен Резервоарот Врвот Camisoles Блузи

TOUTOUAI Жените Качулка Вратот Camis Сатен Резервоарот Врвот Camisoles Блузи

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

25" Должина : 17.21" Половината : 47.Тоа е дефинитивно вреди да се има; Убава бела, црна, сина, зелена и други бои на camisole блузи.Кожата-пријателски, Меки и удобни материјал.89" Половината : 45.Луѓето сакаат да носат на следните случаи : Случајни outtings, Забава, Работа, Образование, Спорт, Канцеларија, Клуб насекаде; Таа е погодна за пролет, лето, есен и зима се носат, Тоа е совршен за вашата јакни во есен и зима; Машина/Рака мие ладно, линија сува; Ако тоа е збрчкана, можете да го пареа тоа пред да го носат.80" Половината : 38.91" НИ 8-10(Tag Големина M); Биста : 37.Големина на Табела : (Единица:инчен) НИ 4-6(Tag Големина S); Биста : 34.52" Половината : 43.49" Должина : 20.Кожата-пријателски, Меки и удобни материјал; Функција : Качулка вратот Cami, Сатен camisole, Шпагети Рака, без Ракави и Backless, Секси Отсечени Рамо и Назад; Тоа е стилски и удобно свилен сатен врвот.Пакет : 1 Врвот;.Машина/Рака мие ладно, линија сува; Ако тоа е збрчкана, можете да го пареа тоа пред да го носат.55" Половината : 41.Ткаенини : Свилен сатен cami, Материјал состав Полиестер и Spandex, Мазни ткаенини.61" Половината : 35.Совршено се вклопуваат со фармерки, палто, тесни фармерки, панталони, сукња, jackect и други.Ткаенини : Свилен сатен cami, Материјал состав Полиестер и Spandex, Мазни ткаенини.13" Должина : 20.16" Должина : 19.Совршено се вклопуваат со фармерки, палто, тесни фармерки, панталони, сукња, jackect и други.Луѓето сакаат да носат на следните случаи : Случајни outtings, Забава, Работа, Образование, Спорт, Канцеларија, Клуб каде било;.28" НИ 18-20(Tag Големина 3 XL); Биста : 47.Погоден е за пролет, лето, есен и зима се носат, Тоа е совршен за вашата јакни во есен и зима;.Тоа е дефинитивно вреди да се има;.69" НИ 16(Tag Големина 2 XL); Биста : 44.50" НИ 12(Tag Големина L); Биста : 40.09" НИ 14(Tag Големина XL); Биста : 42.32" Должина : 18.Функција : Качулка вратот Cami, Сатен camisole, Шпагети Рака, без Ракави и Backless, Секси Отсечени Рамо и Назад; Тоа е стилски и удобно свилен сатен врвот.19" Должина : 19.Пакет : 1 Врвот; ве Молиме погледнете го следново големина на табелата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат