• Новак
Симпатична Двојка Птица Вљубените Шема Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Симпатична Двојка Птица Вљубените Шема Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален

DEN 455.52

Достапност
Достапно за нарачка

Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.5 cm; Складирање оддел:6.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Димензија : Кука висина:1.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Кујна Мулти-Функционални Колекција Рек тава Покријте Рек пан Полица пан Полица Рамен Тенџере Рек-Сива

Садот покријте колекција багажник, рачка, удобен живот, мило вода фах, безбедно мозоци.Пренослив дизајн,

DEN 439.20

Тенџере Капак Рек Стабилна Добар Вчитување Тенџере Капак Рек Само Лепило Трајни 6Pcs/Set Единствен кој се одвојува

Тоа е мешавина капак рек карактеристики кои може да се одржи на тенџере мирно без лизгање и може да се ко

DEN 179.04

Кујна Тенџере Складирање Рек Монтажни Прилагодливи Капак Рек Садови Рек Кабинет Складирање Рек Погоден За Кујна

Лесно да се чисти.Садови и јадење полици ќе се задржи на предмети во кабинетот или на countertop среди, и шини

DEN 1084.80

Thwarm Ѕид Монтирани Куки Флексибилни Складирање Нерѓосувачки Челик Крпа Железнички Мултифункционален Пан Тенџере

Тоа може да се одржи до 15kg, доволно силна за да се одржи чаши, готвење utensil поставите и други предмети." Ве

DEN 1279.20