• Новак
Валентин Срца Љубов Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Валентин Срца Љубов Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

DEN 455.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HONGER Складирање Рек Кујна Ротирачки Зеленчук Рек Служат Колички Кујна Ротирачки Зеленчук Рек Кат-Стои Мулти-Слој

Голем Простор за Складирање : да се Направи количка со Мултислој кошница да се обезбеди доволно простор

DEN 1502.40

Thwarm Ѕид Монтирани Куки Флексибилни Складирање Нерѓосувачки Челик Крпа Железнички Мултифункционален Пан Тенџере

Тоа може да се одржи до 15kg, доволно силна за да се одржи чаши, готвење utensil поставите и други предмети." Ве

DEN 1279.20