• Новак
Тешки Пан Организатор + Пан Scraper Алатка, крупните 5 Ниво Рек - Има Леано Железо Skillets, холандски Рерна, Griddles - Челична Конструкција - Кујна Складирање - Нема Собрание Пот

Тешки Пан Организатор + Пан Scraper Алатка, крупните 5 Ниво Рек - Има Леано Железо Skillets, холандски Рерна,

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е се-во-еден проблем, па КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ 5 Ниво Пан Организатор Тешки Дизајнирани за Леано Железо.Кога сте во потрага за одредени предмети, средена обично добива во начин и го прави она што треба да биде едноставна работа изгледа како да се расправаме.Се готви со мир на умот и јасност, која доаѓа со правилност.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ & РАЗНОВРСНА : совршен додаток за вашата кујна - планината тоа вертикално или хоризонтално, во зависност од она што најдобро одговара на вашата кујна!Лесно продавници skillets, тави, садови, griddles, јадења, тави, и многу повеќе!.ФЛЕКСИБИЛНИ, ПОДВИЖЕН, ИЗДРЖЛИВ и БЕЗБЕДНА ХРАНА : Тешки Храна-одделение не-стап најлон пластичен материјал е безбедно да се користи во подготовка на храна, како сечење колачиња или пица тесто и безбедно да го користите на вашиот не-стап или леано железо садови.5" Слот и Еден 5.Издржливи и изградена минатата, оваа решетката може да се справи со ништо друго!.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Со нашите пан организатор, ние сме отстранување на една главоболка далеку од некој од вашите секојдневни задачи.Тоа е совршена големина и тоа е исклучително издржлив за чување на тешки леано железо садови!Тоа совршено го штити вашиот садови за да се спречи било rusting или оштетување.Изненадување некој близок со оваа неверојатна пан организаторот за нивниот дом!Одлично за било housewarming, роденден, свадба, или празник прилика!Со Cuisinel, ќе кујна никогаш нема да се погледне подобро!Се чувствувате кујна производи изработени со највисок квалитет со нас, така што може да се готви со максимална леснотија!.Тоа е тешка должност изградба е дизајниран да се одржи дури и вашиот најтешкиот леано железо тави, силни метални обезбедува вашиот пан организатор ќе биде цел живот инвестиции.5" Слотови, Еден 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тенџере Капак Рек Стабилна Добар Вчитување Тенџере Капак Рек Само Лепило Трајни 6Pcs/Set Единствен кој се одвојува

Тоа е мешавина капак рек карактеристики кои може да се одржи на тенџере мирно без лизгање и може да се ко

DEN 179.04

Кујна Тенџере Складирање Рек Монтажни Прилагодливи Капак Рек Садови Рек Кабинет Складирање Рек Погоден За Кујна

Лесно да се чисти.Садови и јадење полици ќе се задржи на предмети во кабинетот или на countertop среди, и шини�

DEN 1084.80

Xicennego Тенџере Рек Организатор 8-Слој Прилагодливи Тава Леано Железо Тава Капак Складирање Рек Мултифункционален

【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ што ќе ви овозможи да ги зачувате 8 и повеќе наредени садови и тави; компактен дизајн ви

DEN 719.76

MAONIN Шупливи-Врежан Складирање Рек Пластични стапчиња за јадење Носителот на Садовите за Складирање Рек Потрошувачка

Пакетот вклучува : 1 PC стапчиња за јадење Цевка.Боја : кафена,бела,розова Димензии : стан.14x18cm.Тоа е направ�

DEN 2296.80

Симпатична Двојка Птица Вљубените Шема Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален

Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Лесен за инсталација : полица решетката е л�

DEN 455.52