• Новак
X-DREE Домашна Кујна Бања Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Виси Рек Железнички Куки 10 Компјутери(Cocina para el hogar Baño де plata Tono де acero inoxidable Ganchos став rieles де рек 10 piezas

X-DREE Домашна Кујна Бања Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Виси Рек Железнички Куки 10 Компјутери(Cocina para

DEN 265.68

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Виси Rack Hooks;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Одговара за Полица Цевка со Дијаметар : 15mm / 0.6";Отворање Големина : 3.8 cm / 1.5".Вкупна Големина : 8.5 x 6cm / 3.3" x 2.4"(L*W);Боја : Сребро. Tone.Net Тежина : 110g(Peso Neto : 110g.Пакет Содржина : 10x Виси Куки(Contenido del paquete : 10x ganchos став colgar.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAONIN Шупливи-Врежан Складирање Рек Пластични стапчиња за јадење Носителот на Садовите за Складирање Рек Потрошувачка

Пакетот вклучува : 1 PC стапчиња за јадење Цевка.Боја : кафена,бела,розова Димензии : стан.14x18cm.Тоа е направ

DEN 2296.80

Thwarm Ѕид Монтирани Куки Флексибилни Складирање Нерѓосувачки Челик Крпа Железнички Мултифункционален Пан Тенџере

Тоа може да се одржи до 15kg, доволно силна за да се одржи чаши, готвење utensil поставите и други предмети." Ве

DEN 1279.20

Тенџере Капак Рек Стабилна Добар Вчитување Тенџере Капак Рек Само Лепило Трајни 6Pcs/Set Единствен кој се одвојува

Тоа е мешавина капак рек карактеристики кои може да се одржи на тенџере мирно без лизгање и може да се ко

DEN 179.04

HONGER Складирање Рек Кујна Ротирачки Зеленчук Рек Служат Колички Кујна Ротирачки Зеленчук Рек Кат-Стои Мулти-Слој

Голем Простор за Складирање : да се Направи количка со Мултислој кошница да се обезбеди доволно простор

DEN 1502.40

Кујна Тенџере Складирање Рек Монтажни Прилагодливи Капак Рек Садови Рек Кабинет Складирање Рек Погоден За Кујна

Лесно да се чисти.Садови и јадење полици ќе се задржи на предмети во кабинетот или на countertop среди, и шини

DEN 1084.80