• Новак
Пура Ashtrays Отворено за Патио, Home Office Countertop Оркестарот Пепел Носителот Големи Пепел Послужавник, Леано Железо Смешно Мајмун, Најдобриот Подарок за Пушач

Пура Ashtrays Отворено за Патио, Home Office Countertop Оркестарот Пепел Носителот Големи Пепел Послужавник,

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

★Рачно изработени ДЕЛА & НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН - Тоа е направен од леано железо, многу оригинален и retro.Net тежина : 1.3 кг.Димензии:6.3×3.7×3.5 инчен. ★MUTI-ЦЕЛТА - може да се користи за ashtray, темјан режач,статуа,собирање на уметноста,home office countertop оркестарот, градина оркестарот,отворено патио декоративни, градина декорација. ★ПРИМЕНА предмет-Дневна соба, спална соба, медитација соба, јога соба, купатило.Производот не содржи бамбус кутии и серпентина темјан. ★Одличен Подарок за Пушачи - испраќање прекрасен подарок за свадба е, роденден е, годишнини, куќа затоплување е, божиќ. ★100% ПАРИ гаранција за ГАРАНЦИЈА На YIMI - Ние нудиме 30 дена гаранција од купување на денот,без прашања праша, 100% задоволство и вашите пари назад!.Големина На : Големи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат