• Новак
XHQ Не Дупчење Против Пролизгување на Алуминиум Алуминиумски Педали Покрие Подножјето на Возилото Влошки за полнење Скратува 2 ПАРЧИЊА Ентериерно уредување Одгова?

XHQ Не Дупчење Против Пролизгување на Алуминиум Алуминиумски Педали Покрие Подножјето на Возилото Влошки за

DEN 571.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Модел】Одговара За Хонда 10 Граѓански 2016 2017 2018 2019 2020 година. 【Материјал】Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум, со пескарење процес,кој е да се носат-отпорни и трајни, не е лесно да ги кородираат, не е лесно да се деформира и лесно да се чисти. 【Функција】Носат-отпорни, отпорни, тешко да ги кородираат, цврсти и убави.Анти-пропадна гума зголемува триењето коефициент, што го возите повеќе стабилно и безбедно. 【Лесно Да се Инсталира】Не дупчење потребно.Да се инсталира нова сопирачките на возилото покритие, ќе треба да се отстранат постојните гума од педалата на сопирачката, и тогаш вие само треба да се инсталира нова педалот за гас педалата покрие директно. 【Производ Уверување】ве Молиме одберете го вашиот автомобил производи според опис на производот.Ако се двоумите, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Боја : Сина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат