• Новак
Гаража-Pro Задните Тркалаат Пан Компатибилен со 1994-2001 Dodge Ram меморија 1500/2500/3500 со Табличка Дел и Светло за Полнење

Гаража-Pro Задните Тркалаат Пан Компатибилен со 1994-2001 Dodge Ram меморија 1500/2500/3500 со Табличка Дел

DEN 4199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Директна Замена Тркалаат Пан Компатибилен со 1994-2001 Dodge Рам 1500. Директна Замена Тркалаат Пан Компатибилен со 1994-2001 Dodge Ram меморија 2500. Директна Замена Тркалаат Пан Компатибилен со 1994-2001 Dodge Ram меморија 3500. Гаража-Pro JCWREPD825503 GP Карактеристики Рл, Челик, N-Dure се Тркалаат Пан, Со табличка обезбедување.Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена Тркалаат Пан, со СЛОБОДНИ 1-година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на Гаража-Pro предмети.Изработени од високо квалитетни materials Easy да се инсталира; ја заменува старата или оштетени part This е OE замена item Garage-Pro е најмногу прифатлива бренд за вашиот стар, ислужени, или оштетени фабрика дел!Овој врвен квалитет замена дел е направен за да им даде на вашиот автомобил, камион, и ЏИП дека оригиналните фабрички изглед и перформанси.Достапни за различни апликации, нашата Гаража-Pro дел сигурно ќе се вклопат право на вашето возило.Доаѓа со 1-година неограничен километражата гаранција!Некој едноставно не може да успее со користење Гаража-Pro!Гаража-Pro дефинитивно ќе се занесе вас, како и вашиот возило, почнувајќи со вашата прва купување!Компатибилна со следниве возила : Позиција : Rear Fitnote : Fleetside/Styleside Dodge94-96 Рам 1500 Base97-2001 Рам 1500 (submodel : Laramie, Спорт, ST, WS)94-2001 Ram меморија 2500 Base94-2001 Ram меморија 3500 База.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат