• Новак
КООРДИНАТОР на Карбонски Влакна Трим Покрие Налепница Компатибилен со BMW 5 Серијата G30 G38 F90 М5 2018 (Јаглерод Влакна На, Спојлер на Воздухот Нож)

КООРДИНАТОР на Карбонски Влакна Трим Покрие Налепница Компатибилен со BMW 5 Серијата G30 G38 F90 М5 2018 (Јаглерод

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Инсталација : Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно, лента е во задниот дел.Компатибилен со BMW E60 E90 F30 F10 E70 F15 E84 F20.Напомена : - ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење. Притиснете тешко најмалку 2 минути.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил дел е ист со слика покаже пред да купите.Кога температурата е премногу ниско, препорачливо е да се користат топол воздушен пиштол за да се загрее на снимката прво.Направени од високо-квалитет на Карбонски Влакна материјал, површината е мазна, и преработка е исклучителна.Лесна инсталација, со висок квалитет на двострано лепило на грбот. Ве молиме да ја исчистите површината пред инсталацијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат