• Новак
MaxMate Премиум Компатибилен со 2019-2022 Форд Ренџер SuperCab Нерѓосувачки Челик 5 Овална Наведнуваат Крајот Страна Чекор Шини Nerf Барови Работи Одбори (2 парчиња со Монтажа За

MaxMate Премиум Компатибилен со 2019-2022 Форд Ренџер SuperCab Нерѓосувачки Челик 5 Овална Наведнуваат Крајот

DEN 934.08

Достапност
Достапно за нарачка

ВАЖНО : Само се вклопуваат Super Cab со 2 полна големина пред врата .Чекор барови се направени на тешки Морски-Одделение од нерѓосувачки челик 5 инчен овална цевки рѓа отпорни истовремено обезбедувајќи дополнителна заштита за вашето возило!УВ отпорни не се лизга широк чекор влошки.;.Лесно Не-Дупчење DIY инсталација во минути;. 5 годишна Гаранција против производствени дефекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат