• Новак
RisingTuning Ducktail Багажникот Спојлер за Mazda 6 Atenza GЈ GL 2012-2020

RisingTuning Ducktail Багажникот Спојлер за Mazda 6 Atenza GЈ GL 2012-2020

DEN 4200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од ABS пластика (не FRP), материјал со дебелина 3 мм.Завршна површина : unpainted, сјајна црна боја.Гром-подесување на објектот.Тоа се вклопува совршено!.Оваа спојлер можат да бидат зацврстени со црна ветробранското стакло лепак или 3 M лента.Дел број : DCTMZD6. Одговара тип : Возило се Специфични.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат