• Новак
Yanjianhon Прозорец Водичи за Lexus ES 350 XV40 2006-2012 Автомобил Прозорец Сонцето Дожд Сенка Очила Shield Засолниште Заштитник Покрие Трим Рамка Налепница Додатоци

Yanjianhon Прозорец Водичи за Lexus ES 350 XV40 2006-2012 Автомобил Прозорец Сонцето Дожд Сенка Очила Shield

DEN 482.40

Достапност
Достапно за нарачка

Високо-квалитетни материјали, многу погодна за вашиот автомобил, тоа е препорачливо да се инсталира професионално.Одговара За LEXUS ESFifth генерација (XV40)2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012. Боја : Црна.Количина : 4 парчиња/set.Материјал : Пластика.Прозорецот водич плоча, Авто периферните додатоци да се направи вашиот автомобил повеќе поединечни.Боја : Black Quantity : 4 парчиња/set Material : Plastic How да се користат : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате.2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат