• Новак
SHZSR Спојлер Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило одговара на Infiniti G37 Q60 Купе 2-Врата 2008-2015 1pc

SHZSR Спојлер Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило одговара на Infiniti G37 Q60 Купе 2-Врата

DEN 5373.60

Достапност
Достапно за нарачка

⎊ Високо-квалитетни материјали : Тоа е направен од лесен & врвот одделение трајни 100% реално карбонски влакна материјал со гланц. ⎊ Изглед : Ова задните покривот Спојлер може да се направи возило да изгледа како sportier & Жестока, драматично подобрување на стајлинг и изглед. ⎊ Ултра Лесна : Нашата карбонски влакна задните покривот спојлер се лесни во споредба со другите материјали, давајќи му на вашиот автомобил намалување на телесната тежина добивка од своите гради. ⎊ Инсталација : Освен за преголеми задното крило, другите се пејст со 3 M лепак.Овој стил на задното крило со Жестока, секси профил дава вашиот автомобил перформанси естетски. ⎊ Квалитетна услуга : Изберете за воздушен транспорт.По купувањето, ние ќе ве контактираме за да се потврди моделот.По купувањето на производот, го следи вашиот логистика информации, се додека не добиете производот.Ние сакаме да ви помогне да го промените изгледот на вашето возило!⭐ Компатибилен со : Овој автомобил спојлер одговара за Infiniti G37 G37 X G37 S Q60 Купе 2-Врата 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015♔ Материјал : 3k Twill Ткаат Вистински Карбонски Влакна материјал♔ Статус : 100% сосема нов♔ Боја : како што е прикажано (карбонски влакна)♔ Инсталација локација : дополнителна инсталација на trunk Packing детали : 1 компјутер Кул Spoiler Free 3 M селотејп и инсталација на настава се вклучени❤ Совет : А. Индивидуални производи треба да соработуваат со царинење!Б. Иако инсталацијата е едноставна, ние ви препорачуваме да ве молиме одете на професионална поправка на авто фабрика да се инсталира!В. Ако имате било какви прашања во врска со производи и услуги, ве молиме ни e-mail.Ние ќе одговори на вашата е-пошта, како е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат