• Новак
TGFOF Задните Покривот Спојлер Карбонски Влакна Заден Прозорец Покривот Спојлер Компатибилен со BMW F06 M6 Gran Coupe 2012-2019

TGFOF Задните Покривот Спојлер Карбонски Влакна Заден Прозорец Покривот Спојлер Компатибилен со BMW F06 M6

DEN 5279.76

Достапност
Достапно за нарачка

0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged BMW 650i Gran Coupe 2013-2019 База Седан Со 4 Врати 4.При купувањето, ве молиме проверете година и моделот на вашиот автомобил внимателно, Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи подобност, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја нашата служба за корисници тим.ДОБРА КОМПАТИБИЛНОСТ : Овој заден прозорец спојлер е погодна за F06 M6 Gran Coupe 2012-2019.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged BMW 640i x Drive Gran Coupe 2014-2019 База Седан 4-Door3.TGFOF Задните Покривот Спојлер Одговара за BMW F06 M6 Gran Coupe 2012-2019 Карактеристики : 3*3 Twill Ткаат Карбонски Влакна материјал,со полиран и shinning површина, десет пати тешко од челик Без Дупчење што се бара,директна инсталирате со лепак лента Висок Квалитет на УВ-Заштитени Јасно Слој На површината е мазна и сјајна 3 D дизајн, ЦПУ калапи, тест инсталација на вистински автомобили, fitment 100% гарантира Импресионира со своите фитинг точноста и ја нагласува спортски линии на вашиот автомобил Спецификација : Материјал : Јаглерод Влакна Боја : црна Површина : Високо полиран 3*3 twill ткаат Позиција : Задните Трупот Пакување големина : 111*31*11 CM Пакет : Пена кутија со меур завиткани во внатрешноста, Multilayer заштитени извоз картон, shockproof & несреќа доказ.4 L 4395 CC 268 Cu.4 L 4395 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged BMW M6 Gran Coupe 2014-2019 База Седан Со 4 Врати 4.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Не-дупчење,без каква било измена, слободни само лепило лепак лента вклучени, лесно да се инсталира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат