• Новак
4pcs Автомобил Сонцето Дожд Чувари Прозорецот се Пропустливи Сенка Очила Deflector Сонцето Чувари Дожд Чувари Хром Намали за Land Rover Discovery Спорт 2015-2022

4pcs Автомобил Сонцето Дожд Чувари Прозорецот се Пропустливи Сенка Очила Deflector Сонцето Чувари Дожд Чувари

DEN 3119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лента-На deflectors - Affix до прозорецот рамка со ленти од пред-се применува, автомобилската-одделение лента.Лесна инсталација, без дупчење или било какви посебни хардверски.Подобро Вода Диверзија - со цел да се одморат и надвор од прозорецот за да се спречи истекување вода во кабината.Придобивките од Страна на Прозорецот Deflectors - Намалување правец на бучава, де-магла windows, ciculate свеж воздух во автомобил и да ги минимизира топлина се изгради.Го подобрува Изгледот - Брз надградба која ќе ви помогне циркулацијата на воздух, како и дека е прилагодено за надворешни заврши.Удобно возење и Безбедност!Автомобилот изгледа Модата и убава!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат