• Новак
Зора Претпријатија ATS16-FM-2DR Фабрика Стил Флеш Планината Спојлер Компатибилен со Кадилак ATS - Ќе Ме Вози Grazy Метален WA380A (GA6)

Зора Претпријатија ATS16-FM-2DR Фабрика Стил Флеш Планината Спојлер Компатибилен со Кадилак ATS - Ќе Ме Вози

DEN 1380.00

Достапност
Достапно за нарачка

5 годишна гаранција.Направен во САД. 100% се наслика натпревар гаранција.Доаѓа со сите потребни монтажа хардвер и инструкции.Придава директно до вашиот постоечки вод капак.Подобрување и надградба на надворешноста на вашето возило, со додаток на Задниот Палубата Спојлер.Флеш Планината Спојлери седат рамна на трупот, и им даде на вашето возило со елегантни, стилски изглед.Оваа Спојлер е фабрика тестирани за да може правилно да се вклопи багажникот на вашето возило, земајќи било облини во предвид.Оваа Спојлер е произведен користејќи високо квалитетни материјали, со кои се гарантира дека ќе ги добијат најдобрите производ е можно.Секој автомобилски Спојлер добива испратени преку група на контрола на квалитетот на експерти за да се осигура дека нема пропусти во изработка.Оваа Спојлер карактеристики на 5 годишна гаранција, така било какви пропусти или недостатоци во изработка се покриени.Овој производ ги вклучува сите хардвер потребни за инсталација.Секој Спојлер вклучува збир на модел специфични инструкции за инсталација, се користи за да ве води низ процесот на инсталација како брзо и лесно како е можно.Овој производ се добива насликани штом ќе го поставите цел, ако вашата боја код е што не се наведени, да ги споделите со нас.Додадете стил на вашето возило, на ниската цена, со инсталација на Задниот Палубата Спојлер.Цел Спојлер за вашето возило денес! Овој производ е компатибилна со следниве возила : 2016-2019 Кадилак ATS Купе .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат