• Новак
Овошје Работи Малина & Манго без Суровост & Вегетаријанска Тело Чистење Со Природни Екстракти 1x 225ml

Овошје Работи Малина & Манго без Суровост & Вегетаријанска Тело Чистење Со Природни Екстракти 1x 225ml

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Тропски спој на прекрасен малина, delicately комбинира со вкусно и слатко манго.Содржи Јојоба Масло & Витамин E и екстракти од Грејпфрут и Јасмин.Нежно buffs да се открие мазна, светли кожата во освежителен мирис што се задржува во текот на денот.Спакувани полн со овошен добрина, ОВОШЈЕ РАБОТИ комбинации се различни, uplifting и impactful.Сите наши Овошје Работи производи се помеша со експерти, спакувани полна со овошје добрина, се Вегетаријанци плус тие мирис на вкусна.Направени во Англија & Вегетаријанци.Тропски спој на прекрасен малина, delicately комбинира со вкусно и слатко манго.Содржи Јојоба Масло & Витамин E и екстракти од Грејпфрут и Јасмин.Нежно buffs да се открие мазна, светли кожата во освежителен мирис што се задржува во текот на денот.Спакувани полн со овошен добрина, ОВОШЈЕ РАБОТИ комбинации се различни, uplifting и impactful.Сите наши Овошје Работи производи се помеша со експерти, спакувани полна со овошје добрина, се Вегетаријанци плус тие мирис на вкусна.Направени во Англија.Вегетаријанци.Нашата Приказна : Овошје Работи : Ова Овошје Работи Збирка се познати за да бидат спакувани полн со овошен мирис комбинации.Овошен мириси се различни, uplifting и impactful.Често препознатлив и универзално привлечен, овошје се совршени за создавање на мириси кои се разбуди сетилата, invigorate и се што се чувствуваат добро фактор.Нашите овошје мириси се избрани поради нивниот познат негување и moisturising својства.Помеша со експерти од нашите производи се спакувани со етерични масла, витамини, ботанички и овошни екстракти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат