• Новак
Природно Богатство Чајно Дрво Тело Измијте 16 fl мл - Кожа Расчистување на Лицето Измијте го и Рака Сапун од Нане, Масло од Еукалиптус - Помага со Кожата и Косата - Допо?

Природно Богатство Чајно Дрво Тело Измијте 16 fl мл - Кожа Расчистување на Лицето Измијте го и Рака Сапун од

DEN 528.00

Достапност
Достапно за нарачка

многу ефикасна нога на кафе.Ги ублажува Спортисти нога, Акни, Посекотини, Прстен црви, испакнатини на Кожата, Баг каснувања и кожата услови.Одлична Одбрана Мие далеку штетни микроби од површина на кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТАВ Природни Туш Гел, Пумпа Шише, Противалергиски, Пријател на Чувствителна Кожа, Вегетаријанци и Суровост-слободно

EWG ПОТВРДЕНА ТЕЛО ИЗМИЈТЕ : Направена со моќта на растенија, нашата Супер остава туш гел носи EWG ПОТВРДЕН

DEN 1867.20