• Новак
Црна Кањонот Утринска Магла Миризливи Тело Измијте Се, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Утринска Магла Миризливи Тело Измијте Се, 16 Оз (2 Парчиња)

DEN 958.56

Достапност
Достапно за нарачка

Мирис : Утринска Магла (Око отворање експлозијата на свеж воздух, ладење цемент, рок и dewey трева).Црна Кањоните Оригинални Тело За Миење.Кожата хидратантен формула.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен тело мие се полни со антиоксиданси и витамини за да го негуваат и поправка на кожата. 16 Оз Шише (2 Парчиња).Мирис : Утринска Магла (Око отворање експлозијата на свеж воздух, ладење цемент, рок и dewey трева).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТАВ Природни Туш Гел, Пумпа Шише, Противалергиски, Пријател на Чувствителна Кожа, Вегетаријанци и Суровост-слободно

EWG ПОТВРДЕНА ТЕЛО ИЗМИЈТЕ : Направена со моќта на растенија, нашата Супер остава туш гел носи EWG ПОТВРДЕН

DEN 1867.20