• Новак
Ирски Пролет Крајната се Разбудам Чајно Дрво Face & Body Миење за Мажите, Навлажнувачки Тело Измијте го измива Далеку Бактерии - 18 Fl. Оз

Ирски Пролет Крајната се Разбудам Чајно Дрво Face & Body Миење за Мажите, Навлажнувачки Тело Измијте го измива

DEN 166.56

Достапност
Достапно за нарачка

Мажите Тело Измијте со масло од чајно Дрво и iced мирис на Лимон.Навлажнувачки тело измијте гел го задржува кожата s природната влажност.Мирис неутрализација технологија ви држи свежи за 24 часа.Мие далеку бактерии и може да се користи за да се мијат рацете.Ирски Пролет Крајната се разбудите на Телото за миење за мажите е paraben слободни, Формулирани, без phthalates, и содржи biodegradable чистење состојки (OECD 301 B, D, E).Ирски Пролет Крајната будење со масло од чајно Дрво и iced Лимон мирис обезбедува крајната invigorating туш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТАВ Природни Туш Гел, Пумпа Шише, Противалергиски, Пријател на Чувствителна Кожа, Вегетаријанци и Суровост-слободно

EWG ПОТВРДЕНА ТЕЛО ИЗМИЈТЕ : Направена со моќта на растенија, нашата Супер остава туш гел носи EWG ПОТВРДЕН

DEN 1867.20