• Новак
Dial Свила & Ѓумбир Навлажнувачки Тело Измијте се, 21 Унца (Пакување од 3)

Dial Свила & Ѓумбир Навлажнувачки Тело Измијте се, 21 Унца (Пакување од 3)

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакување од 3 шишиња, секој шише е 21 течност унци.Напредни влага-привлекување формула за траен, лесни хидратација.Исполнет со свила протеини и се грижат мирис на ѓумбир.Envelops во влага на кожата која се чувствува touchably мека и здрава.Влага рамнотежа.Навлажнувачки.Чистење на плакнење.Богата пенливата.Занесе вашата кожа со грижата мириси и напредна влага привлекување на формула содржи свила серум за нега на кожа која се чувствува како здрава и touchably мека како тоа изгледа.Нека пенливи мирис на ѓумбир обнови вашите сетила додека свиленкаста, мека нежна формула ја чисти да остава кожата со чувство moisturized и да се ревитализираат, после секое миење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТАВ Природни Туш Гел, Пумпа Шише, Противалергиски, Пријател на Чувствителна Кожа, Вегетаријанци и Суровост-слободно

EWG ПОТВРДЕНА ТЕЛО ИЗМИЈТЕ : Направена со моќта на растенија, нашата Супер остава туш гел носи EWG ПОТВРДЕН

DEN 1867.20