• Новак
Q1-ТЕХНИКА, 9-Парче Универзална Предниот Браник Усна Комплет & Страна Здолниште Екстензии Diffuser Сет, Предниот Браник Усна Спојлер Воздух Брадата Тело Splitter ABS, Насликан

Q1-ТЕХНИКА, 9-Парче Универзална Предниот Браник Усна Комплет & Страна Здолниште Екстензии Diffuser Сет, Предниот

DEN 3093.12

Достапност
Достапно за нарачка

✅Fitment : Универзална Fitment За Повеќето Возила. ✅Направени Од Високо Квалитетна ABS со Насликани Сјајни Карбонски Влакна кои се Многу Флексибилни и нема да Попуштат ✅Страна Здолниште Екстензии Diffuser (6 PCS) Флексибилни Димензија : 59" x 4" или 86" X 4". ✅Обезбеди елегантен и личен изглед, Предниот браник guard анти-судир заштитна, заштита од инциденти од приоди за автомобили, брзина на удари и curbs. ✅Ги штити вашите автомобили од судир и да се ублажи штетата, ја штити вашата оригинална браник од патот испакнатини и нула. ✅Пакетот вклучува : 1 x 3 Парче Пред Телото за Полнење Браник Усна , 1 x 6 Парче Страна Здолниште Екстензии Трупци Diffuser.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TangR Одговара за Предниот Браник Усна Заштитник Сепаратор Тело Комплет Спојлер Браник Автомобил Вратата Браник

Моден дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет!.Лесни и високи перформанси.Материјал : загадувањето беспла

DEN 765.60