• Новак
Солза Доказ ЕВА Еко-Пријателски Круг Бања Книга, Бебе Туш Книга, за Бебе Доенче(Слика)

Солза Доказ ЕВА Еко-Пријателски Круг Бања Книга, Бебе Туш Книга, за Бебе Доенче(Слика)

DEN 1826.40

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен опрема, бебето ќе се слушне звуци кога цедење.Водоотпорен третман и избор на боја шеми дава многу забавно кога бебето туширање.Зголемување на бебе капење задоволство, развивање на бебето интелигенција, вежбање аудио-визуелни и други способности.Nontoxic и еко-пријателски, нема потреба да се грижите за здравствени проблеми.Направени од високо квалитетен водоотпорен и солза доказ материјал, не е лесно да се биде остарел и издржливи во употреба.Ова бебе бања книга е добро за рано образование.Светла боја и симпатична цртан филм модел може да ги привлече бебето внимание, промовирање и развивање на бебето интелигенција и своите аудио-визуелни вештини.Водоотпорен и солза доказ материјал, не е лесно да се биде остарел и издржливи во употреба.Совршен подарок за вашето бебе.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетен водоотпорен и солза доказ материјал, не е лесно да се биде остарел и издржливи во употреба.2. Зголемување на бебе капење задоволство, развивање на бебето интелигенција, вежбање аудио-визуелни и други способности.3. Уникатен опрема, бебето ќе се слушне звуци кога цедење.4. Водоотпорен третман и избор на боја шеми дава многу забавно кога бебето туширање.5. Nontoxic и еко-пријателски, нема потреба да се грижите за здравствени проблеми.6. Прекрасен и совршен подарок за бебето.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Бања Books Condition : 100% Сосема New Material : EVAAge Опсег : бебе бебе (0-2 години)Изборен Модел : зоолошка градина, Море, Number (optional)Форма : Round Size : Прибл.дијаметар 14 cm / 5.5 inch Weight : Прибл. 40 g / 1.4 oz Package листа : 1 * Бебе Бања Book Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Item Type:
Baby Bath Books
Condition:
100% Brand New
Material:
EVA
Age Range:
infant baby (0-2 years old)
Optional Pattern:
Zoo, Sea, Number (optional)
Shape:
Round
Size:
Approx. diameter 14 cm / 5.5 inch
Weight:
Approx. 40 g / 1.4 oz
Package list:
1 * Baby Bath Book :
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат