• Новак
Yealink T27T29-HANDSET Замена за T27 T27G T29 T29G SIP VoIP Телефон

Yealink T27T29-HANDSET Замена за T27 T27G T29 T29G SIP VoIP Телефон

DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Вистински Yealink Замена Handset.Цел денес, Брод денес (понеделник преку петок).Уверение Yealink Партнер - citi CALLS.Вистински Црна Handset Замена за T27 T29 Телефони.Не дојде со Спирала Кабли.Ова НЕ е компатибилен со било кој друг Yealink модели на телефони.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат