• Новак
Силиконски Мобилен Телефон Носителите На Мобилен Телефон Додатоци Candy Боја Краток Врвка За Околу Рака Притисни Повлечете Прст На Рака Прстен Заградата Daisies Цвет(Цр

Силиконски Мобилен Телефон Носителите На Мобилен Телефон Додатоци Candy Боја Краток Врвка За Околу Рака Притисни

DEN 420.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : Околу 5*2cm.Материјал : Силикон.Боја : Како На Сликата.Количина : 1pc.Пакет се вклучени : 1pc * Мобилен Телефон на Сопствениците.Материјал : Silicone Size : Околу 5*2cm Color : Како Picture Quantity : 1pc Package се вклучени : 1pc * Мобилен Телефон Holders Note : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Мери со рака,можеби околу 1~2cm разлика.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Мобилен Телефон Wristband Cleanable, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Училишта,

Поради неиритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор

DEN 150.00